Giedrė Žlabytė

Socialinių mokslų magistrė. Įgijusi režisūros, vėliau – vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnius, tobulinusis įvairiuose kursuose užsienyje, vėliau – verslo ir vadybos administravimo magistrantūros studijose, savo mokymuose sujungė režisūros ir verslo srtitis. Šiuo metu pagrindinė mokslinių interesų sritis – „paslaugų teatras“ ir teatrinių priemonių taikymas versle. Pranešimus šia tema skaito įvairiose konferencijose. Turi daugiau nei 10 metų patirtį, vedant įvairius renginius, prezentacijas, seminarus.

Veda įvairius seminarus ir mokymus pagal savo sukurtą programą: „Viešas kalbėjimas“, "Vaidyba ir vadyba", „Viešas kalbėjimas – interaktyvus pasirodymas“, „Improvizavimas teatre ir versle“, „Vaidybos technikos pardavimuose“, „Paslaugų teatras: aukščiausio lygio patyrimas klientui“, „Komandos formavimas: improvizavimas“ ir kt.

Visi mokymai labai dinamiški, įdomūs, interaktyvūs, nes juose socialinių mokslų teorijos persipina su režisūrinėmis žiniomis, ir visa informacija yra perteikiama labai kūrybiškai ir patraukliai.