Kristina Seniavskienė

Vilniaus Gedimino Technikos universiteto studijų magistrė, ilgą laiką dirbusi Valstybinio ir diplomatinio protokolo departamento Vizitų skyriaus pirmąja sekretore, Lietuvos Respublikos ambasados Kanadoje konsule. Didelę patirtį mokymų vedimo suaugusiems turinti lektorė. Vedanti viešojo administravimo įvairių modulių kursus bei intensyvius Protokolo ir Diplomatijos kursus.
PROTOKOLO PAGRINDAI
1. Kas yra PROTOKOLAS ir kodėl svarbu išmanyti bent pagrindines jo taisykles
2. Protokolo rūšys
3. Renginių sudedamosios dalys ir pagrindiniai akcentai: kvietimai į renginį, renginio scenarijaus parengimas, svečių susėdimo principai, pasisakančiųjų renginyje asmenų eiliškumas
4. Aprangos kodai
5. Gėlės, suvenyrai ir protokolinės dovanos
6. Renginio patalpų apipavidalinimas, stalų dekoravimas
7. Renginio meniu
8. Renginio foto ir interviu
9. Dažniausiai pasitaikančios protokolinės klaidos
Mokymų trukmė: 4 akad. val.
Mokymų programa skirta: Įstaigų darbuotojams, atsakingiems už įstaigos svečių aptarnavimą, renginių organizavimą, įstaigos firminio stiliaus formavimą ir reprezentaciją, sėkmingą bendradarbiavimą su partneriais, bendrus su partneriais renginių organizavimą, jų koordinavimą ir sėkmingą įgyvendinimą pagal protokolo normas, taisykles ir standartus.
Mokymų tikslas: Supažindinti su pagrindinėmis protokolo ir etiketo taisyklėmis, jų taikymo kasdieninėje praktikoje galimybes. Suteikti informacijos, kaip yra organizuojami renginiai, kodėl yra svarbu firminis įmonės stilius, dovanos, suvenyrai; aptarti dažniausiai pasitaikančias protokolines klaidas, supažindinti su tarptautinio protokolo pagrindiniais aspektais ir normomis, suteikiant praktinių žinių analizuojant pateiktus konkrečius pavyzdžius.
Mokymų metodai:
_ Supažindinimas su bendromis Protokolo normomis ir taisyklėmis;
- Bandomieji- praktiniai užsiėmimai mažose (3-4 asmenų) grupėse;
- Atliktų užduočių aptarimas;
- Klausimai – atsakymai.