Apie mus

UAB „JUDRUMA“ – konsultacinė įmonė, teikianti profesionalias personalo valdymo paslaugas organizacijoms. Su ženklu "Personalo projektai" dirbame nuo 2003 metų.

Sertifikacija

Pagal Valstybės tarnybos direktoriaus  2014 m. birželio 27 d. įsakymą Nr. 27V-113 dėl Valstybės tarnybos departamento direktoriaus  2013 m. sausio 2 d. įsakymo Nr.27V-2 “Dėl valstybės tarnautojų kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašo tvirtinimo” pakeitimo UAB „Judruma” įtraukta į Valstybės tarnautojų  kvalifikacijos tobulinimo įstaigų sąrašą.

“STIPRIAUSI LIETUVOJE 2017-2022”.

"Abalt+2019".

Mūsų komanda

Tai įvairių sričių specialistai-praktikai, kurie pasižymi ne tik puikiu savo srities išmanymu, bet ir ilgamete darbo patirtimi. Savo darbą mes grindžiame profesionalumu, patirtimi ir kokybe. Profesionalūs, aukštos kvalifikacijos, patyrę dėstytojai veda mokymus įvairiomis temomis vadovams, vadybininkams, inžinieriams ir kitiems darbuotojams. Naudojamos modernios metodikos, padedančios ypač gerai įsisavinti teorinę medžiagą ir suformuoti reikalingus įgūdžius bei pritaikyti juos praktikoje.

Mūsų tikslas

Dirbti profesionaliai, lanksčiai prisiderinti prie kliento poreikių, vystyti darbuotojų kompetencijas ir išlaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą.

Kodėl mes?

Nes mes siekiame tik geriausios darbų kokybės.

Mes suprantame užsakovo tikslus ir stengiamės atstovauti jo interesus vykdant personalo politiką. Mes orientuojamės į ilgalaikius santykius, todėl siekiame tik aukščiausios savo darbų kokybės.

Nes mums rūpi mūsų klientų tikslai. 

Mes laikomės nuostatos, kad mūsų kliento tikslai – tai mūsų pačių tikslai. Mes laikome savo sėkme, jei mūsų paslaugos ir pasiūlyti sprendimai yra naudingi klientams ir prisideda prie jų verslo sėkmės.

Nes mes žinome, ką reikia daryti ir kaip tai reikia daryti. 

Būdami savo srities profesionalai, mes išmanome savo darbą ir turime sukaupę sėkmingos veiklos patirtį. Kiekvienas esame savo srities žinovas, o sujungdami savo pastangas ir dirbdami kartu kaip komanda, pasiekiame geriausią efektą.

Nes mes didžiuojamės, kad mumis pasitiki mūsų partneriai.

Nuo mūsų darbo kokybės ir sėkmės priklauso ir mūsų partnerių sėkmė, todėl mūsų klientų pasitikėjimas ir pripažinimas mums yra didžiausias įvertinimas.

Nes mes mėgstame tai ką darome ir darome tai su malonumu.

Mes tikime savo misijos svarba ir savo darbo nauda, mes drąsiai žvelgiame į ateitį, o problemas priimame kaip iššūkį.